Gas Gas vyhrál UFO Cup 11

Milan Engel opět VÍTĚZÍ. Spolu s J. Šefrem bojovali o první místo, rozhodlo se však až v posledních kolech závodu. M. E. Obsadil 2x první příčku UFO Cupu na stroji GG EC 300R zaslouženě.

Milan Engel vede po závodech v Jilemnici  celkové pořadí UFO Cupu. Na rychlé trati si dojel v sobotu s náskokem pro 1místo. V neděli se raději věnoval přípravě do školy a na enduro ve Mšeně

Po dlouhém jednání a pomoci mnoha sponzorů se podařilo zajistit start v celém serialu UFO Cup pro Milana Engela. Pojede na novém modelu Gas Gas EC 300 R za team Moto Hora.Přijďte podpořit jezdce již v sobotu 23.4 v Chuchelné.

Gas Gas EC 2018 XC

Technické informace k nové motorce od Gas GaS...

Milan Engel vyhrál Gas Gas EC 300R poslední závod na těžké trati ve Sklenařicích. Tím vyhrál celkově serial závovodů CC UFO Cup. Gratuluji....